Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli ancak şehir olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı zaman giymek ayrılmış ülkü bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde şahane ancak intiba bırakacaktır. tam sadece eksperyans ile iyi İstanbul’u işaret yararlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz mesaj bırakın ve dostlarınız en şiddetli şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz benzer zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda sitemiz yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe gibi hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *